Hakkımızda

İnfumia, 1 Ocak 2019 tarihinde kurulmuş. Minecraft üzerine; Eklenti paketleri, özel eklentiler, konu tasarımı, animasyonlu banner tasarımları, discord botları ve daha birçok alanda satış yapan bir ekiptir. İnfumia, ilk 6 ay boyunca Gamer.com.tr formu üzerinde satışlarını sürdürmüş. Son 6 ay boyunca ise MC-TR ve OyunGezgin forumları üzerinde satışlarına devam etmiştir. Kuruluşunun 10.ayında Türkiye Minecraft Platformunun tüm üye ve kendi discord sunucusuna üye olan herkes için büyük bir etkinlik düzenlemiş. Toplamda 1500+ Türk Lirası değerinde hediye dağıtmıştır. Kuruluşunun 3. ayında üyeleriyle İstanbul Kadıköy’de buluşma düzenlemiş, 6.ayında ise İzmir’de son buluşmasını tamamlamıştır. Bizlerle görüşmek isteyen üyelerin, illerini alarak buluşmalar düzenlemeye devam ediyoruz!

İnfumia ekibi, size verilen fiyatın altında bir bütçeye sahip olduğunuz taktirde; indirim ya da hediye seçeneklerini kendi arasında düşünerek sizleri mağdur bırakmadan işinizi en kaliteli şekilde yapıyor. Aldığınız ürünler ise, Türk Patent Kurumu tarafından korunuyor. Böylelikle, aldığınız ürün başkası tarafından çalınması durumunda duruma İnfumia ekibinin müdahalesiyle özgün sunucular açma hakkını bulunuyor!

Şu anda hala satışlarına devam eden İnfumia ekibi; Müşteri kayıt sistemi, anlık destek algısı, mutlu müşteri prensipleri ve özgün içerik mantığıyla satışlarına devam etmektedir. Sizlerde, en kaliteli hizmet içeriğine sahip olmak isterseniz, discord sunucumuz ya da iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir. Gerekli işlemleri başlatabilirsiniz!

Tüm bunlarla beraber, İnfumia discord sunucusundaki 676 kişi ve 450’den fazla teslimat ile; birçok referans görebilir, kafanızdaki soru işaretlerini silebilirsiniz. Her şeyden önce, discord sunucumuza gelerek İnfumia ortamını, yorumlarını ve etkinliklerini görmeyi unutmayın! Esen kalın, İnfumia Ekibi